| AnutzaaEUsauNu a întrebat:

Bunna! Miercuri ese ziua mea de nastere! am 15 ani... adica voi implini.cu ce credeti ca e bine sa ma imbrac, niste idei ceva? avand in vedere ca e si saptamana altfel... coafura! si ceva modele de manichiura va rog mult, am multe oje, dar nu am ustensile pentru manichiura. vreau modele care pot fi facute in casa. va multumesc mult de tot!

1 răspuns:
| PandaBear7 a răspuns:

Incaz ca va fi cald: ochelari de soare rotunzi pentru ca sunt f cool si in trend, poti incerca si o bentita din aia in jurul apului chiar daca a devenit cam de piti, o geaca de jeansi albi, un top cu imprimeu floral si jeansi negri sau colanti, tenesi sau balerini. fa-ti unghiile colorate: gen o unghie e galbena, una rosie, una albastra, verde. am tot 15 ani si cam asa sunt eulaughing)) La multi aniiii:* si scuze dar ma chinuie talentullaughing