| Elisaaaaa a întrebat:

Bunnaa love struck! e posibil sa-mi pun niste poze de pe telefon pe calculator fara cablu de date?:-s. cum? dau fundita pentru cea mai buna explicatsie:*

Răspuns Câştigător
| Broadband a răspuns:

Prin bluetooth. cumperi un stick bluetooth il instalez, iti da acolo in pachet un cd pe care il introduci in calculator si-l instalez, dupa ce ai instalat bagi sticku ala cu, care vine in pachet intr-un usb al calculatorului, si gata poti trimite ce vrei, poze, muzica filme, si de pe telefon si de pe calculator pe telefon. sper ca am fost destul de explicit. aaaaaa stiku nu costa mai mult de 30 lei, la mine in valcea a fost 250, preturile difera. bafta!

5 răspunsuri:
| Yana a răspuns:

Daca ai bluetooth atat pe telefon cat si pentru calculator!

[Yana]

| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Este o cale prin cititor de cardlaughing
e cam la fel doar ca pui intr-un fel de discheta cardul tau(daca ai)
si vei gasi in fisierul "My computer" memory card(acolo ve gasi tot ce ai in card tongue)

| Kidutsa a răspuns:

Da e posibil.
Eu asa fac mereu.
Dar nu se face asa toata ziua buna ziua.
Trebuie sa ai bluetooth la calculator sau laptop.

| danut93 a răspuns:

Da e posibil. daca ai pozele pe card, bagi cardul in adaptor si adaptorul in calculator.si s-a rezolvatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate.Prin Bluetooth. Dar numai daca telefonul si PC-ul tau au Bluetooth.