| 1mist3r a întrebat:

Bunt TPU! Caut un metin2 privat cu lvl max.99, cal armat,militar,ratele sa fie medii,sa nu aiba la shop: otel,dga,batalie etc! sa pice din dropbig grin. si cu bonusuri clasicebig grin,sa fie server romanescbig grin, sau nu romanesc dar sa fie 70% numai romanibig grin,ultima armura sa fie posedatabig grin sau chiar king,iar arma sa fie siriusulbig grin Mersiiiii daca ma ajutatibig grin, dau funda!

16 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Metin2rospeedhappyCal militar il iei din map2 ajutor special etc...Banii ii faci destul de usor.(pana la 60 am facut 100 si ceva de kk)Incearca e fain rauhappy! 100%romani, ratele variaza de la o zii la alta 500-1000(adica o zii e 500 ziua urmatoare 600 si tot asa pana la 1000)bAfTahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://metin2bz.ro/
ti-l recomand, bonusuri ca pe ro, rate, bune(nu exagerate), lvl 99, posedata o cumperi numai dupa site...
cea mai buna armura in game e otel...
server 100% romanesc, sirius e cea mai buna arma sau sfanta
otelul, dga, batalie pica nu sunt in shop.
exista Azrael(sau cum ii spune)
e frumos serveru, dar e naspa ca au introdus 7 bonusuri care le cumperi numai dupa site
e deschis recent maxim 3 luni
nu vreau sa fac reclama dar chiar mi-a placut...

| robertmessi10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam cati playeri is?

| xBucSa a răspuns:

Uite aici http://astralmt2.com/ sau incearca sa-ti cauti prin lista http://topserversmetin2.com/

| bGdAlaDinNr2 a răspuns:

Fratika incearca metin2 Fun e belea 100% romanesc Gm nu prea sta on deci[injuriilaughing] iti dau eu cont bun dar imi dai ceva itm pe alt mt :::LvL max 99 100% Ro rate 111% exp rate yang 555%x 7

| Denis12344 a răspuns:

In afara de bz, eart si bz iar...::))..mai aveti unu misto va rog.a si iti recomand www.metinx.ro

| Denis12344 a răspuns:

ITi recomand mt 2 x e super tare peste 400 de playeri au lvl max :
www.metin2x.ro

| Kuichiki a răspuns:

Raspunsul tau aici...Metin2Burn e-Foarte Fain! Are Dga Otel Batalie Metin2 Pvm este!

| Alexutuu a răspuns:

Metin2 Earth sv1 happy

| BnculescuCosmin a răspuns:

Saut...Metin 2 Buzau este exact ca metin 2 ro foarte frumos...
Uite link aici:
http://metin2bz.ro/

| CuBeKO a răspuns:

Metin2hc.com
ratele sunt 200%, fara otele si arme de 65 in shop, ultimele arme sunt cele de 80, ultima armura e posedata, dragon implementat, fara 6/7, bonusuri ca pe ro si e sv romanesc...ti-l recomandwinking

| JoJo_JoJo_1994 a răspuns:

Metin2 Olimpios lvl max 99 e pvp frate e ff tare are switchbot incorporat merge ff repede
Site:http://metin2olimpios.com/
FUNDA?

| IonutSiAtat a răspuns:

Metin 2HC