| Stefaniaaa a întrebat:

Buuuna! Deci...cand dau la messenger sa "vorbesc" cu cineva, pur si simplu nu se vede ce scriu sau ce scrie persoana cu care vorbesc. Sper sa intelegeti ce spun.de ex., vreau sa zic "buna" dar cand apas enter pentru trimitere fereastra ramane goala ca si cand nu as fi scris nimic. ce pot sa fac? am incercat sa dezinstalez mess-ul si sa il instalez din nou dar degeaba. Ajutor, e chiar enervant!(precizez ca nu am nici un fel de virus in calculator, sunt sigura).:*:*Dau vot sau funda in fine.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU VAD SCRISUL PE MESSENGER
Se deschide in stanga jos la start run-ul in care se va scrie regedit apoi se da enter,se va afisa o fereastra de editare a registrilor din windows ( foarte mare atentie aici ) vei parcurge intocmai acesti pasi,se da click pe
HKEY_CURRENT_USER,dupa care Software,dupa care Microsoft,dupa care Windows,dupa care CurrentVersion,dupa care Internet Settings, dupa care se va sterge folderul Zones cu click dreapta pe el si delete
Se inchide regedit si fara sa dai restart la PC, sau sa instalezi/dezinstalezi ceva deschizi yahoo messenger si totul revine la normal... enjoy it.

3 răspunsuri:
| Dianaa94 a răspuns:

Pai ...eu zic sa reinstalezi wondowsulwinking. asa am facut eu big grin

| SunShine_5894 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat de multe ori dar eu i-am dat restart si si-a revenit. Incearca si asa desi ar fi trebuit sa-si revina daca ai dezinstalat si reinstalat mess-ul.

| Diana0987 a răspuns:

Da stiu si mie mi s`a intamplat azi isi revine dupa un timp reporneste mesuu si tot asa de mai multe oribatting eyelashes