| InfinitLove a întrebat:

Buuuuna! Vreau si eu sa imi recomandati niste carti de dragoste cu adolescenti. Nu imi prea plac cartile romanesti, deci vreau niste carti cu autori straini.Si daca puteti sa faceti si o descriere? puppy dog eyes Am mai cumparat o carte acum ceva timp si nu mi-a placut si am lasat-o.Nu vreau sa mi se intample acelasi lucru.Si inca ceva : nu vreau Twilight,Amurg si nimic legat de vampiri. Vreau doar carti cu adolescenti care nu sunt vampiri,fantome, varcolaci. Doar adolescenti. Vreau niste carti care sa ma faca sa cred ca ma uit la un film. Va voi fi recunoscatoare, cu o funda >:d< multumeeeesc!

1 răspuns:
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy Eu am citit Ps I love you, e superba :X Un mic rezumat...sunt 2 indragostiti, tipul moare(partea mai putin romantica big grin ), insa ii lasa niste scrisori prin care o invata cum sa treaca peste lucururile neplacute si lasate de el neterminate. In general cartile de Cecelia Ahern, sunt usor de citit si te tin aproape happy
Incearca si La rascruce de vanturi sau Climate.