| alexiulian15 a întrebat:

C-am cât costa un tatuaj

2 răspunsuri:
| Chende_Valentin_1995 a răspuns:

Depinde de dimensiune, salon, si cel care ti-l face. In medie, un tatuaj mic costa 100 de lei, dar difera cu dimensiunile si complexitatea acestuia si un tatuaj mare poate sa treaca de 1000 de lei

| DanyCbr a răspuns:

Depinde zona unde îl faci...cat de mare este, cate detalii are, daca îl vrei color... Fiecare tatuator au tarifele lor. De exemplu la un salon e 400 lei un exemplu iar dacă îl faci la "lasă că știu eu un prieten" e 200. dar calitatea lasă de dorit