| lolly_3072 a întrebat:

Ca sa joci teen second life trebuie neaparat sa platesti? sau poti sa intri si free? daca da cum ati facut? plz.sad

Răspuns Câştigător
| fevrier a răspuns:

Nu, poţi să-ţi faci cont gratuit, cel "basic".
http://join.secondlife.com/
Baftă!

7 răspunsuri:
| lolly_3072 explică:

Adica trebuie sa-mi pun nr de tel? sau cum? ca asa-mi apare.sad

| fevrier a răspuns:

Nu.
Nu ştiu de ce ţi-a apărut aşa ceva... cred că din cauza vârstei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu a trebuit sa sun la ei in state sa vorbesc cu ei la telefon sa le dau copie dupa buletin ca sa se asigure ca sunt minora :/ laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acadea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti juca free daca il download-ezi de pe net

| SilverGirl a răspuns:

Mie tot imi apare asa cu paypal...nu stiu ce sa fac, dar il vreau atit de mult!

| alex_8700 a răspuns:

Poti sa intri free