| AnDutZzA020 a întrebat:

Ca sa particip la un concurs de Miss imi trebuie pregatire?

2 răspunsuri:
| aℓèè a răspuns:

Nu credlaughing. Atitudinea o ai in tine, frumusetea e exterioara(ca asta conteaza aici) si mersul sa il ai frumos. Cred ca asta e necesar si nu e nevoie de vreo pregatire...happy Mult succes daca vrei sa participi!

| lalamara a răspuns:

Pai de obicei la concursurile de la licee se face pregatire cu organizatorii...din cate stiu...am sa particip si eu saptamana viitoare la un astfel de concurs de adolescenti si iti spun, poti sa imi trimiti un mesaj pentru detalii :-) kiss