| zuziOoO a întrebat:

Ca sa ridic un colet de la posta am nevoie de buletin?

Răspuns Câştigător
| Casica a răspuns:

Da, ai nevoie. Si bani ai nevoie, dar asta doar daca transportul nu este gratuit sau l-ai platit deja. Ai grija. Pe zi ce trece, daca coletul nu este lua, iti cere 50 bani pe zi. Funda?

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Da, iar pe langa acesta, de avizul pe care ar trebui sa il primesti in cutia postala in ziua cand soseste coletul respectiv (dar cateodata este posibil sa se piarda si sa nu il primesti) si bineinteles, de banii pentru achitarea comenzii.

| vali1985 a răspuns:

Da ai nevoie de buletin.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Da, si cred ca si de ceva bani pentru transport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. funda te rog