| MeGustaaaaa a întrebat:

Ca sa slabesti trebuie sa consumi cat mai multe sau mai putine calorii? Am 12 ani.Ei, cate?

3 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Trebuie sa cosnumi putine calorii.Vei slabi doar daca arzi mai multe calorii decat consumi.Succes!:*

| RubyDonnahue a răspuns:

Cu cat mai putine calorii dar nu sub 800

| Danutul22 a răspuns:

Deci..ca sa slabesti in primul rand trebuie sa mananci 3 mese... dimineata mananci mult( dar nu prostii gen chips. si toate cele. ceva cu paine prajita..telemea..dar consistent) la adoua masa ar trebui sa mananci mai putin, si sa numai mananci nimic de la ora 18:00 ..ar trebuii sa mananci minim 1000 calorii pe zi.dar sa faci sport. ceva gen ture de parc..sau de preferat un curs de fitness ^^