| Khero a întrebat:

Ca si baiat, este ok sa am parul ceva mai mare? Bretonul imi ajunge pana la buza de sus, dar pe parti sunt tuns oarecum scurt ( 5-6). Familia imi zice sa ma tund ca arat ca un derbedeu. Imi place sa am posibilitati in caz ca vreau sa imi schimb frizura, si imi pare rau sa tund din el. Ceva pareri?

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Sincer, conteaza ce îți place tie, pentru ca nu familia ta o sa îți poarte parul. Il vrei mai lung? Lasa-l asa! Eu zic ca e ok si daca e puțin mai lung, adică totuși nu te încurca cu nimic așa ca, de ce nu?

| irina300 a răspuns:

Buna Khero!

Eu nu am nimic cu băieții cu parul asa mai lung, ba din contra chiar mi se par ca au mai multa personalitate. Cum a spus si persoana de mai sus in primul rând trebuie sa iti placa tie si familiei tale mai putin... Adică pana la urma nu au acces la corpul tau. Eu zic sa faci ceea ce vrei, sa te tunzi cum vrei.

Numai bine iti doresc si sper sa iei decizia doritahappy

| okays a răspuns:

Tu trebuie sa faci cum iti doresti, nu cum zic altii!