| anonim_4396 a întrebat:

Ca si baiat, sunt urat daca am fruntea mare? Pur si simplu e lata si e mare laughing ati vazut baieti frumosi cu fruntea lata? :/ eu forma fetei o am de la mama, iar mama are fruntea lata (de multe ori mi s-a zis ca mama e frumoasa)

5 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Salut, stai calm despre oamenii cu fruntea lata se spune ca sunt destepti.

| BlackRose03 a răspuns:

La aspectul fizic fruntea nu e importanta. Daca te deranjeaza fa-ti breton
pe-o parte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti bine, stai chill.

| mihaelacapsunika a răspuns:

Salut! Stiu ca se spune oamenii cu frunte lata sunt destepti si frumosi, cred ca te arat bine! succes.

| Florentina_Ramona_1999 a răspuns:

Parerea mea e ca nu conteaza neaparat fruntea.
Conteaza sa te ingrijesti, poti ascunde asta daca ee neaparat pentru tine poti sa iti lasi breton. happy