| anonim_4396 a întrebat:

Calculatorul meu raspunde foarte greu la comenzi si mai ales se blocheaza foarte des! Ce trebuie sa schimb la el? Bine daca as avea bani mi as lua altul dar criza astalaughing)Deci ce trebuie sa i fac?

Răspuns Câştigător
| Alinsb94 a răspuns:

Sterge tot din el si reinstaleaza windows

2 răspunsuri:
| Zapacitaaaa a răspuns:

Si calculatorul meu facea la fel si intr-un final s-a stricat de tot.
Cea mai buna solutie este sa reinstalezi windows-ul si sa nu mai instalezi toate programele nefolositoare ca sa iti ocupi memoria dergeaba.
Bafta! :*

| UnidoxTheSolutab a răspuns:

Reinstaleazati sistemul de operare, si cumparati niste ram!