| blackrose7911 a întrebat:

Calitati si defecte de-ale voastre? FUNDITA cui se aseamana cu mine cel mai mult!

Răspuns Câştigător
| TheFool a răspuns:

Hai sa zicem doar defecte ca sa nu par prea fitoasa:destul de dezordonata, cam pierd timpul cateodata, uneori pot fi incapatanata si mai multe dar n-am chef sa ma fac de ras acum. Funda?

1 răspuns:
| myru_6393 a răspuns:

Sincer nu imi place sa imi gasesc eu calitati si defecte prefer s ale vada altii big grin bine doar calitatile defectele le stiu dar incerc sa le indrept big grin