| AnneM123 a întrebat:

Cam cat ar costa o epilare in toate zonele corpului cu laser? Definitiva.?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Foarte mult! Mai ales ca nu se poate rezolva epilarea definitiva intr-o singura sedinta, necesitand 6-10 sedinte complete, in functie de cat esti de paros si cat de gros este firul de par.
Rezultatul este extraordinar pentru 1 an, cand trebuie sa o iei de la capat cu alta sesiune de 6-10 sedinte complete.
De fapt, epilarea definitiva nu-i chiar atat de defintiva.
Stiu pe cineva care face anual cate 10 sedinte si cheltuie cam 2000 de dolari ca sa scape de par si s-a cam saturat dupa atata laser terapy.

| ibaal a răspuns:

Depinde de cate sedinte ai nevoie.
Si mai ales unde faci, diferite saloane, diferite preturi