| Mihaella262 a întrebat:

Cam cat ar costa un bilet de tren ruta Satu-Mare-Ploiesti? Un pret estimativ?

Răspuns Câştigător
| AdyAl3xa a răspuns:

Depinde cu care ruta vrei sa mergi sunt 2 rute care merg direct la Ploiesti din Satu Mare. Una este la ora 3:40 si ajunge la 18:19 minute, Iar a doua este la ora 16:50 si ajunge la 6:57. Preturile sunt urmatoarele la primul tren (bilet intreg 115 lei, bilet elevi/studenti 74 lei pensionar 59 lei) iar la al doilea tren preturile sunt (bilet intreg 125 lei, bilet elev/student 78 lie, pensionar 64 lei). Sper ca ti-am fost de folos, pentru mai multe detalii poti intra pe http://www.mersultrenurilorcfr.ro/. FUNDA?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste 100 de lei.