| virusxxx112 a întrebat:

Cam cat ar costa un Lamborghini Gallardo cu portiere care se deschid normal si in sus decapotabila care si cand se capoteaza sa nu-s e cunoasca ca e decapotabila sa o vopsesc negru cu tribaluri albe sa aiba si NOS [Nitro] si sa prinda 340 km sau poate si mai mult. A si cu un tun de BASS ceva de genu asta [ http://www.youtube.com/watch?v=MkpU63EKpFc&feature=relat ed ]

Răspuns Câştigător
| ReiVaN a răspuns:

Peste 300 de mii de euro.
NOS nu se mai pune pe masini decat daca sunt de cursa si nici acolonu prea.
pe ce strazi in Romania vrei tu sa te plimbi cu gallardo? mai mult de 6 luni nu te tine.

4 răspunsuri:
| NorbO a răspuns:

rolling on the floor
Copilu du-te dai o laba!

| Bossulet a răspuns:

Un gallardo costa 900 000 eurohappy In Romania daca vi cu el poti sa il tii doar de colectie. Este foarte joasa distanta masinii fata de sol si daca dai de o groapa mai pulsezi vreo 100 000 euro ca sa o repari!

| Piratul10 a răspuns:

Pai un Gallardo costa cam 300-400 du mai mult dar il găsești si second-hand la mai puțin, ps:si eu vreau sa imi iau un gallardo.

| AleAnyo a răspuns:

Vinde-ti casa, plamanii, rinichii, ficatul, parintii, bunicii, vechiul trabant, 37 litri de sange si poate reusesti sa strangi vreo 5000 de euro. Pacat, costa cam 500 000 de euro. big grin tongue