| LobyCreW a întrebat:

Cam Cat costa un pumnal pentru pumn este un metal til pui pe mine si te bati. pentru cei care nu stiu am mai avut dar mi-a facut rana la mana cat costa ziceti-mi un pret

Răspuns Câştigător
| raresel a răspuns:

Hey, pumnalul ala se numeste box si il gasesti: aici:http://www.okazii.ro/cautare/box.html
si ai si preturi aici, funda?

2 răspunsuri:
| LobyCreW explică:

Scuze m-am cam brabit si trebuia sa scriu : til pui pe maini si te bati

| t1bY a răspuns:

Am stat si m-am gandit ca vreau sa imi iau si eu un box da intrebarea mea poate fi legalizat si folosit pentru aparare? add t_b0y_tr4ceur daca stiti raspunsu pls va multumesc