| deutSa a întrebat:

Cam cat ma duce un majorat cu 25 de invitati, facut acasa? Vreau idei de bauturi, mancare, muzica, etc. Eu m`am gandit ca bauturi vodka, garrone, wiskey, vin, sampanie, martini si lichior...Si ca sucuri din toate genurile sweps, sprite, pepsi, suc de mere, suc de portocale...

1 răspuns:
| BassBooster a răspuns:

Bautura:
- Martini
- Whisky
- Alexandrion
- Sampanie
- Bibanu
- Jack Daniels

Muzica:
Aici am o lista lunga de 198 de piese, acestea sunt cam asa:
De petrecere gen:
Nicolae Guta, Nek etc.

De dansat gen:
Tot ce cuprinde dance :
Connect-R - Take it slow
Voxis - I just wanna
etc

Mancare:
Pentru inceput ai putea face niste sandwichuri cu de toate... ( ardei, rosii, castraveti ) le combini.
Mai tarziu, poti comanda ceva mai usor gen pizza, spaggeti carbonara etc
Iar, inainte de tort cu nu mult timp ceva friptura thinking

Dupa, valea acasa! laughing

Iti doresc un La Multi Ani, distractie placuta!
Funda? tongue