| dEutSa_8892 a întrebat:

Cam cat ma duce un majorat cu 25 de invitati, facut acasa? Vreau idei de cum sa amenajez locuinta, ce bauturi in recomandati pentru fete si pentru baieti, aperitive, muzica, etc. Eu ca bautura m`am gandit la vodka, vin, garrone, wiskey, sampanie, martini si lichior si sucuri din toate genurile sweps, pepsi, sprite, etc...

1 răspuns:
| dianaa99 a răspuns:

Eu cred,ca ar fi mai bine sa iti faci la un restaurant ceva,economisesti niste bani si te duci acolo si nu trebuie sa speli vase,sa faci curatenie dupa,si plus ca e mai mult spatiu intr-un restaurant. Si ar mai fii o idee,poti sa iti faci ziua acasa,spre exemplu daca ai curtea mare,pui niste mese dragute,niste flori si ai rezolvat!
La bauturi te-ai gandit bine, dar ar trebui sa nu pui prea multa bautura pe masa, ca risti sa se imbete invitati :)
Muzica, nu e foarte greu sa alegi, pur si simplu aduni toate melodiile care iti plac si atat. Si la dulciuri poti sa faci comanda undeva si uite ce idei am:
https://www.google.ro/......https?/url
Sper ca te-am ajutat. LA MULTI MULTI ANI! SI SA FII SANATOASA!:)