| Andrei_7632 a întrebat:

Cam cate flotari, tractiuni, crunch`uri, genoflexiuni ar trebui sa fac pe zi sa am o conditie fizica buna intr-un timp scurt

7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cate poti duce.

| demonangel37 a răspuns:

In general pentru un inceput trebuie sa faci 8 flotari 8 gen... in general 8 dar poti sa cresti la 15- 20 si inca ceva sa nu exagerezi nici o datawinking

| Mixed a răspuns:

Incepe sa faci cate 10 din fiecare.happy apoi fa din ce in ce mai multe...happy

si mai mergi si pe la sala daca ai timp sau stiu eu .chef...

bafta :*

| alinutzacodruta a răspuns:

Hm...pai fa toate astea cam 25-30 min pe zi...tongue

| VladRO a răspuns:

Eu am niste gantere acasa, din alea cu greutati care se pot lua si care se pot adauga... fac cu alea, imi pun pe ele 2, 75 kg si fac asa, serii de cate 10 pentru biceps, triceps si piept happy si chiar se vede diferenta, incearca sa faci si tu cu ganterele, daca ai posibilitatea...

| metonst54 a răspuns:

Cu flotari /tractiuni/abdomene/genoflexiuni dezvolti numai anumitii muschii, diversifica nu fa doar de astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dua un sfat simplu:incepe usor si dai bataie apoi...big grin