| nyoentox2002 a întrebat:

Cam ce inaltime are 6ix9ine? E pitic sau mi se pare mie?

4 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

E pitic rău. Are 5'6 (1, 67) laughing păcat ca tu întrebi asa ceva despre un violator și un molestator de copii.

| nyoentox2002 explică (pentru Michaeel):

Bun ca eu nu sunt singurul pitic, ru am 18 ani si 1, 70laughing)

| Michaeel a răspuns (pentru nyoentox2002):

Nu ești singurul pitic, media de înălțime a bărbaților este intre 165-175, nu sunt asa mulți care sa fie 180+. Totusi sa îl iei ca exemplu pe 6ix9ine nu e o alegere buna, un pușcăriaș și un pedofil.

| nyoentox2002 explică (pentru Michaeel):

Cati vad de 13-14 ani care vad ca sunt cam ca mine sau chiar mult mai inalti, sunt si multe fete care au inaltimea mea