| AlessinoDeeJay a întrebat:

Cam ce laptop imi recomandati, pana in 31 mil!
Vreau cava mai nou, WEBcam, >memorie150 GB, palca video maricica, etc!
Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| JaJe a răspuns:

Recomandarea mea este asta:

http://www.emag.ro/......p59-053344

Costa cu 2 milioane in plus, dar crede-ma, SE MERITA FIECARE BANUT!

Memoria RAM: 4GB
Memoria HDD: 500GB
Procesor: Intel i5 2,53Ghz
Autonomia bateriei pana la 5 ore (IDLE MODE banuiesc)
Webcam de 1, 3 Megapixeli

Iar placa video este foarte buna! Ati mobility radeon HD5730!

vezi asta pentru a vedea performantele placii video:

http://www.notebookcheck.net/ATI-Mobility-Radeon-HD-5730.23825.0.html

4 răspunsuri:
| slyde a răspuns:

Acer si eu am si e ff bun am luat cu 2 GB rami cu vreo 30 sau 25 d milioane

| blueorange1302 a răspuns:

Am un Acer seria Aspire 5741 windows 7 Intel core 5 pe care am dat 30 mil dar fara sistem de operare ( ma rog asta nu conteaza prea mult...)

| blueorange1302 a răspuns:

Sau daca vrei sa te scoti mai bine poti sa cumperi un ipad ca de cand a aparut ipad 2 e mai ieftin celalalt...

| slyde a răspuns:

Ba 2miliona sau 20 laughing cei aia cu 2 milioane?