| Roxanika2011 a întrebat:

Cam cum ar trebui sa te simti inainte de ati veni ciclul si care sunt cele mai bune absorbante?

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Nu toate avem acelasi dureri. Unele fete nu au deloc.
1)te dor sanii si se intaresc.
2)te doare burta si mijlocul.
3)te simti mai molesita.
Astea sunt!

| Roxanika2011 explică (pentru NoSmile):

Multumesc frumos.

| NoSmile a răspuns (pentru Roxanika2011):

Nu ai pentru ce.
Si u iti multumesc pentru fundita.
Daca crezi ca te mai pot ajuta si cu altceva, te astept cu mesaje pe privat.

4 răspunsuri:
| Șhoghetăn a răspuns:

Buna. Adevarat unele fete nu au dureri... poate sa te doara burta, spatele, sa te simti molesita sa nu ai pofta de mancare... si cele mai bune absorbante sunt alea de la always kiss

| adolescentalainceputdedrum a răspuns:

Eu am dureri de burta, dar poti avea si de spate, si cap. cele mai bune absorbante sunt always.