| anonim_4396 a întrebat:

Cam de 5 zile vorbesc cu o fata. Ea sta singura si mi-a propus sa stam impreuna. Dar sunt cam indoielnic cu chestia asta pentru ca desi ne intelegem bine, consider ca nu-i momentul sa stam impreuna
Avem 18 amandoi
Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

VORBESTI?
Adica nici macar nu sunteti impreuna?
ciudat rau, mi se pare putreda situatia, mai bine te retragi. Pare cam disperata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu te sfatuiesc sa nu faci pasul asta. Eu spun de la inceput ca sunt contra relatiei sexuale inainte de casatorie. Dar oricum, aici chiar e exagerat. Va stiti abia de 5 zile. O sa regreti daca iei decizii pripite si rapide. Eu zic sa te pastrezi pentru cea care cu adevarat de va iubi. Asta nici nu cred ca vrea ceva serios de la tine, doar sa-si bata joc

| OverYourMind a răspuns (pentru anonim_4396):

La asta ma gandeam si eu, sunt abia 5 zile. Eu stiam ca fetele se lasa greu cand e vorba de sex

| anonim_4396 explică (pentru OverYourMind):

Exact. Ea ori e panarama ori vrea sa isi bata joc, cu siguranta

| OverYourMind a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vreau sa o fac panarama sau ceva, e de treaba, decat ca nu stiu daca a zis in gluma sau in serios. Eu i am zis ca abia de cateva zile ne stim. Prefer sa ne mai vedem si sa vedem cum merge relatia