| Ciocolataaaaaaaaa a întrebat:

Camera de la Samsung Galaxy S3 difera una de cealalta? Adica daca am un S3 si imi mai cumpar unul camera poate sa difere? Adica o camera de la unul din ele sa faca poze mai clare? Un prieten spune ca lui ii face S3 ul poze mai clare iar unui prieten de al lui pozele ies mai neclare.Ce spuneti?

1 răspuns:
| Reznov_Taz_1995 a răspuns:

Pai, prietene, depinde de cum pastrezi telefonul, sau de vechime. Este logic ca daca pastrezi telefonul murdar poate afecta ecranul camerei, sau daca il mai scapi si se deterioreaza ceva de la camera, ma rog, mai multi factori se pot intampla. Daca mai ai nevoie de ajutor, aici e skypeul meu : DecBalan (4bSen-|-)