| andreea8556 a întrebat:

Cand am facut poze pe Blackberry Curve pe Pc nu imi apare poza normala ci doar in format Rem File si nu merge sa o deschid. Ce se intampla? funda.

2 răspunsuri:
| rocsana15 a răspuns:

Eu am o alta problema. am bagat un card de memorie in BlackBerry 8520. pana ieri mergea totul bine, dar azi imi apar pozele pe calculator, insa in telefon nu. are cineva vreo idee de ce mi se intampla asta?

| mariusbv1 a răspuns:

Clik dreapta pe una din ele si dau preview sau open with - windows photo view