| anonim_4396 a întrebat:

Cand am fost la niste neamuri am cunoscut un baiat foarte de treaba...amuzant,distractiv,sensibil,dragut,chitarist :X:X:X

Dar inainte sa merg la acele neamuri a mai venit odata la mine acasa cu un fel de var de al lui cred pe care eu il cunosc si ne vizitam macar o data la 2 luni...
si nu-mi placea de el. mi se parea un ciudat. sad

Iar apoi am aflat de la varasu ca acel baiat ma place...
Iar cand l-am intalnit din nou, m-am indragostit pe loc...:X
Are niste ochi superbi...si stilul lui.ma facea sa imi tremure picioarele, ma uitam incontinuu numai la el si el la mine si ii zambeam...

dar in afara de asta nu dadea semn ca ma place, mi-a cerut id-ul si am incput asa sa vorbim. ca doi amici foarte buni, dar nu mai mult
adica glumim impreuna si chestii de astea, ma simt superb in compania lui.deci chiar il plac, dar cum sa aflu daca el ma place?
am trimis un mass pe mess cu "cat la suta ma iubesti" iar el a intrebat ce e asta?
si i-am spus ca am primit mass si am dat mai departe :-|
eu il iubesc da' prostu' nu-si da seama laughing stiti vorba asta laughing. mdah. si toata ziua m-am gandit la el si cum canta la chitara...:X
ahh... ce dragut!

ce sa fac sa il fac sa spuna ca ma place (asta daca ma place). as vrea sa aud asta de la el si cred ca as lesina love struck

aaa.si are o mama super tare si ma inteleg super cu ea

3 răspunsuri:
| raluca250 a răspuns:

Da`mi mie id`u lui si`l rezolvlaughing) si bineinteles id`u taurolling on the floor

| EnterSandman a răspuns:

Poate e gay,daca u esti aia din poza laughing...
spune-i dracu odata in fata ca il placi,poate el vrea sa ai zici u laughing, nu pierde santawinking, sti macar ca ai incercat laughing

| EnterSandman a răspuns:

Sau dai link-u de la intrebarea asta laughing, sigur o sa asi dea seama laughing