| Jessi1234567890 a întrebat:

Cand apare noul episod din robotzi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu au decalat data aparitiei cu o zi asa ca noile episoade vor aparea Vineri la ora:23:55 sau Sambata la ora 00:05 in intervalul asta p[entru ca multa lume intra pe site si sa nu se blocheze il pune la ora 12 cand nu e multa lume online.
Fundabig grin?

1 răspuns:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Azi sau maine, depinde ce complexitatea si amploare episodului, ori de programul echipei Creativ Monkeyz.Asa ca mai asteapta putin, ca va veni curand...

Succes!