| Izma a întrebat:

Cand apare twilight breaking dawn?!

9 răspunsuri:
| alish a răspuns:

Buna. Sunt 2 parti breaking dawn. Prima parte apare pe 18 noiembrei, iar a doua pe 26 noiembrie cred(nu stiu sigur).;) Este un film frumos, merita vazut:). Eu am citit cartea si mi-a placut foarte mult :x
Pana atunci uite un trailer care il descrie bine;) :
http://www.youtube.com/watch?v=idIv1LzpsEM

| MasterGoldX a răspuns:

Prima parte din Breaking Dawn are programata data de lansare pentru 18 noiembrie 2011. A doua inca nu s-a programat lansarea.

| Fiction a răspuns:

Prima parte va aparea pe 18 noiebrie 2011. A doua parte este programata in 2012. Data nu este stabilita inca. Sper ca te-am ajutat happy

| Fiction a răspuns:

*noiembrie

| AdiDassler a răspuns:

O sa fie 2 parti din film : una la sfarsitul anului asta, cealalta in 2012 dar nu stiu exact cand... funda pls?

| Ðianna a răspuns:

Pe 18 noiembrie, anul acesta happy

| קคקยรђเςค a răspuns:

Apare in noiembrie - prima parte... si a 2-a apare in 2012

| pattyioana a răspuns:

18 noiembrie.

| Xandra9303 a răspuns:

Prima parte pe 18 noiembrie 2011 iar a doua pe 16 noiembrie 2012 Funda?big grin