| Tsukuyomi6 a întrebat:

Cand ati facut scoala de soferi ati mers si la orele de legistlatie sau doar la cele de condus?

3 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Da, a mers si la orele de legislatie, mi-au folosit, am invatat niste lucruri de care nu iti dai seama doar citind cartea. Insa, dupa parerea mea si chestionarele sunt de baza.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, am mers si la orele de legislatie si m-au ajutat foarte mult.

| OldSoul a răspuns:

Da, am fost, au fost folositoare, si chiar misto acele ore, oricum, adevarul e ca aveam un "profersor" glumet (Glume despre sofat si politisti) intelegeam foarte bine ce spunea.