| gossipgirlxoxo a întrebat:

Cand ati ras ultima data cu lacrimi? Din ce cauza? rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi(de fapt in fiecare zi rad cu lacrimi), pai sa vezi de ce... o prietena de`a mea si-a cumparat la borcan un sos ceva de usturoi, si l-a pus in geanta, cu carti caiete tot...si a scapat geanta pe jos si tot borcanu s`a spart printre caiete, si la fieacre ora cand deschidea geanta venea cate`un miros din ala de usturoi de lesinai.rolling on the floor
Am crezut ca fac 'pishu`' pe mine de raslaughinglaughing, toti profesorii, colegii intrebaurolling on the floor, nu puteam sa le raspundem de ras!laughingsau de plans mai bine zis, sau de plans cu ras.laughing)

26 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Azi cand la ora de stiinte intreba un coleg daca mancam carne de iepure timp de o saptamana murim? Si eu ca sa fac misto de colega mea i-am zis:pai vezi mai ce se intampla daca mananci carne de iepure?
La franceza de asemenea colegii scoateau numai perle de ex "I-am spus directorului planurile mele de viitor:sa dau foc la scoala!" sau era o propozitie falsul librar... dar unu cica librarul e cel care vinde la librarie? Altul:E un fals librar; Aaaa, deci e sub acoperire rolling on the floor Cea mai tare ora ever.

| Vizitiul a răspuns:

La balul bobocilor, cand am vazut ce pereche avea sora mea, era un baiat mic, iar la proba de dans avea-i impresia ca-l ducea pe sus, saracuhee hee.

| juniper a răspuns:

Astazi la ora de mate, cand colegul de banca tot il injura pe la spate pe proful de mate, vai cat am ras, nu mai puteam.

| Pho3nix a răspuns:

Azi era sa-i dau cu ghiozdanul in cap unei profesoarewhistling.
De fapt eu asteptam un coleg sa intre pe usa si de fapt...hopaaa...profesoara...
Daca aruncam ghiozdanul in profesoara cred ca facea contact cu solul. whistling

Si acum rad cand imi amintesc.laughing

| dragutza a răspuns:

Nu imi amintesc! rolling on the floor

| Klara a răspuns:

Ieri, ca m-am uitat la Juwanna Manrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| viatadecacatt a răspuns:

Astazi la scoala de un baiat din clasa vecina saracul in fiecare zi isi ia cafteala de la fete(cafteala fiind una peste fund, alea aleasmug) ca e bun el asarolling on the floor

| DeNyyy a răspuns:

Aseara o colega de-a mea mia povestit ca vecinii ei se certau si la un momentdat au zis "arata fundu`"

| Cryssy a răspuns:

Pai. duminica... Eram cu iubitul meu si faceam glume...ca de obicei...

| alecs871 a răspuns:

Mama frate, eu nici nu mai stiu de cand nu am mai ras cu lacrimi, inainte, cand eram la liceu, era la ordinea zilei...
Deci nu era zi cand sa nu faca cineva misto de un coleg sau de profesor... acum abia mai rambesc si eu de 2-3 ori pe zi straight face. Poate mai apuc "sa ma rad" cand mai ma intalnesc cu ei.

| Andraa a răspuns:

Acu 10 secunde cand am citit un raspunslaughing)
de regula rad aproape in fiecare zi...big grin mai ales cand scot cate o perla la ora de franceza.sau de matematica

| Kidu a răspuns:

Azi, cand se dadea prietena mea in scheme cu mingea, si a luat o tranta asa frumoasa, direct in fundlaughing)
am ras toata ziua cand ne aduceam aminte.hee hee

| Corinne a răspuns:

Azi dimineata in timp ce mergeam dupa o ciocolata calda. o prietena avea rime in ea laughing vazand o masina cam murdara cu frunze pe ea a inceput sa zica ca are o masina belea cu buline negre pe ea laughing pentru moment a fost extrem de amuzant si am inceput cu bine ziua laughing.
Asta a fost doar un exemplu.pentru ca in fiecare zi gasesc cate un motiv pentru care sa rad laughing
Sunt inconjurata de oameni veseli si minunati, care nu ma lasa sa fiu suparata!hee hee

| kitty_8919 a răspuns:

Azi cand era sa cad intr-o balta mare cu apalaughinglaughinglaughing

| Aurelia a răspuns:

Nu tin minte sa fi ras vreodata cu lacrimi, deoarece pur si simplu nimic nu ma amuza intr-un hal atat de mare, incat sa-mi apara lacrimi. Nu pot.

| miauu a răspuns:

Mereu rad cu lacrimi.in special cand ies cu prietenii.
Intro zi era prin mai, am umblat toata zia prin oras si ne-am pos in fata blocului la o prietena sa mancam. terminam noi de mancat si se ridica si pune mainile pe spate si spune"ce ma doare burta" am ras o saptamana pe faza aia. o fost prea tare. o trecut un an si acum mai radem.
sau imia duc aminte orele de geogra, din cl a8a.eram 4 fete grupu vesel. iar profu ne spunea porecle. mie nu-ti hunny. emonel etc.si pe noi 4 ca sa predea ne muta in fiecare colt al clasei cate una.laughing.erau prea tare...

| d33a a răspuns:

Mai inainte, cand citii o intrebare amuzanta de pe site laughing

| LORY a răspuns:

rolling on the floor Azi, la scoala. Cauza: trasnitii mei colegi rolling on the floor

| iulyana a răspuns:

Azi de dimineata cand ma duceam la scoala cu prietena mea... era in fata noastra un baiat din liceu de la noi...si s-a impiedicat de asfalt si era s-o ia in botrolling on the floorlaughing si pe mine m-a fufnit rasul zgomotos ceea ce l-a facut sa bage viteza a5a big grin ca dupa ce am dat coltul nu l-am mai vazutrolling on the floor laughingam ras de am muritt pana la scoalarolling on the floor) batea si vantul si el are parul mare si cand s-a impiedicat era sa-si ia zborul..pletele inlocuind aripilerolling on the floorlaughing

laughingA fost crima laughing

| fevrier a răspuns:

Aseară când mă întorceam acasă de la şcoală, din cauza colegilor mei.

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Azi...big grin
cand am scapat de la scoala eu si cu ptrietena mea stateam.si ea incepuse sa mearga cu spatele si cand s-a intors a intrat in stalp rolling on the floor.doamne am ras cu lacrimi...rolling on the floor... dupa. iar a inceput si a intrat in magazinrolling on the floorrolling on the floor.

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Eu mai mereu rad cu lacrimi.laughing.mai ales la scoala...la toate orele.mai putin aia de matematica.ca facem cu dirigitachatterbox...toti radem mai ales la ora de romana.cand il mai apuca pe unu nebuneala.cand ne preda lectia sau faceam exerciti si ne spunea profa de romana cate ceva din lectie sau ne spunea exercitiile.pe unu il apuca damblaua si striga pan clasa "Minte! n`are nici o dovada!".laughinglaughing... s`au le arunca cate o privire de aia de baiat fitsos sau dur profilorrolling on the floor

| TwilightSavedMyLif3 a răspuns:

Eu acum 5 zile dintr-o nimica toata laughing

| stygmate a răspuns:

Acum cateva zile cand am aflat de noua lege din bucuresti in care se dau amenzi pentru ca animalul de comapnie, cainele, latra prea tare laughing) maine cred ca le vor da la caini direct cine stie astia cu legile sa u uitat in oglinda si au vazut ca seamana ca niste caini si hai sa le dea si lor o amenda pentru latrat mai tare ca sa nu i intreaca pe ei la latrat :rolling on the floor

| orkide a răspuns:

Azi-dimineata la 8, pe autobuz, in drum spre examen am ras cu lacrimi! si imi era atat de rusine, pentru ca de obicei ii urasc pe-aia care rad/fac galagie in mijloacele de transport in comun, mai ales la 8 dimineata, dar am niste colegi cu care mi-e cam imposibil sa ma abtin. Cu lacrimi! laughing

| dady_5674 a răspuns:

Chiar azi am ras cu lacrimi de o colega de-a mea cu care nu a fost prea darnic D-zeu cand a impartit inteligenta. Discutam despre o fetita din alta clasa a scolii, iar colega mea pretindea xca o cunoaste.La care intreaba profesoara "Cat e de mare? La care' asta:"Poi e destul de inalta, ca si maicasa la inaltime"Ma rog profa se referea la varstalaughingrolling on the floor