| want2bMajestic a întrebat:

Cand auziti numele d bubulina...la ce va duce gandul?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Pe mine ma duce gandu' la mine! laughing :OO 'ai de capu` meu! am... am... pff. nnuu-iii corecct!

39 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

La un user de pe TPU si la o melodie mai veche a lu` Stef Banica Jr. big grin
Dc?batting eyelashes
Pe tine la ce te duce gandul?laughing

| Silvia a răspuns:

Stefan* big grin

nony
| nony a răspuns:

La scumpa mea Bubu, aici de fata.kiss.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Gospodina.

| Antrax a răspuns:

La cerculetze colorate

| inna a răspuns:

La o tipa mai plinutza laughing

Aveam o colega, careia un tip incepuse sa-i cante la scoala pe hol melodia aia Bubulina laughing, iar ea era topita dupa el...ne intreba pe toate prin clasa daca e de binehee heerolling on the floor)

I-am zis ca e ce era sa fac...si acum de cate ori aud numele asta imi aduc aminte de faza asta.laughing

daniela
| daniela a răspuns:

Ce ceva dulce ca o bomboana, grasut ca o buburuza si simpatic ca o bulina rosie pe fond alb

| JackieSue a răspuns:

La alintul mamei din copilarie.
La buline.
La melodia lui Stefan Banica Jr.
La o porecla draguta.
La utilizatori de pe TPU cu nickname-ul bubulina.

Cam astea...pe tine la ce te duce cu gandul?

| SweetCandy a răspuns:

La melodia asta a lui Banica si la inca cinevalaughing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

La alint.

| JustMeFlory a răspuns:

La o gargarita...insa nu stiu de celaughing)

| Klara a răspuns:

La un personal din "Zorba Grecul"
Bubulina o chema pe sotia lui Alexis Zorba
Sau amanta... thinking
Nu stiu, I don't remember.
Dar "Bubulina" in sine imi aduce aminte de o grecoaica grasa cu un cuib de viespi in cap happy

| want2bMajestic explică:

Nu stiu... dar acum ma duce gandul la mancare...cred ca rabd foame...sau la o fetita mica precum cleopatra stratan...ghita...te astept deseara la portita

| BUBULINA a răspuns:

La minebatting eyelashes

| BUBULINA a răspuns:

@alle pai inviase mortu laughing)
pe julliano trebuie sa il certi

| Yly a răspuns:

La multe bulineelaughing..si la un prieten care ii ziceam bubulinalaughing

| hideaway a răspuns:

Ms pentru funda. Chiar aveam nevoie laughing

| ancalazar a răspuns:

Jojolina... gospodian ...imi gateste pana cand cade luminaaaaa laughing)

| alle_1861 a răspuns:

La melodia lui Stefan Banica, si la userul de aici. Care mi-a promis coliva si nu mi-a mai dat. sad

P. S. glumeam. laughing

| alle_1861 a răspuns:

Nu l-am mai vazut de mult, parca este suspendat nu? O sa-l cert cand se intoarce. laughing

| alle_1861 a răspuns:

Scuze, nu este el ce-l suspendat, gaza aia inca mai traieste. laughing

| mada. a răspuns:

La mel aia cu bubulinahee hee

| ladybird a răspuns:

Sper sa nu fie un atac la persoana! Este o porecla sau un nume foarte dragut. Ma duce cu gandul la o fata rafinata si totusi gospodina!

| marry a răspuns:

Bubulina gospodina... laughing

| DeeDee_1261 a răspuns:

Eu sincer la nimica e un nume asa de alintath o persoana... Cel putin asa cred:dlaughing

| smaranta a răspuns:

La piesa aia a lui Banica jr. bubulina, gospodina, n-are pace pana nu-ti face ce-ti place:)http://www.youtube.com/watch?v=wdq7t_lsxes

| naya a răspuns:

Sex anal si himen supra-elastic..vezi adinabubulina rolling on the floor

| rox a răspuns:

La melodia aia veche a lu' Banica. o difuzau astia pe Atomic(postu' ala vechi de muzica)day dreaming
si cateodata la buline si buburuze.nu stiu de ce.
tu?