| raduspace10 a întrebat:

Cand aveam vreo 16 ani, puteam sa ma dau ca fiind cu maxim 2 ani mai mare si sa par credibil.
Trecand perioada adolescentei, acum am 19 ani, inca putin si fac 20. La aceasta varsta, cam cati ani pot sa imi dau in plus fata de cineva si sa par credibil? ( Pura curiozitate, in liceu conta ca sa poti sa iti iei bere de exemplu, la 15 ani riscai de exemplu sa te tradeze fata, dar acum sunt doar curios ).

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Arata-ne o poza daca vrei sa ne dam cu parerea.

| Andreeush a răspuns:

Dacă ești major pentru ce vrei să pari mai mare?

| raduspace10 explică (pentru Andreeush):

Pentru fete, nu stiu de ce dar sunt multi baieti care zic ca fetele se uita dupa baieti mai mari happy

| aXy99 a răspuns:

Acum arati de 17.