| ElySa a întrebat:

Cand calculez media semestriala? Mai iau in seama si purtarea? Adica eu am 17 materii si cum fac le fac o medie? Le impart la 17 sau se pune si purtarea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pune si purtarea, deci o consideri ca fiind o materie.

7 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Se pune si purtare, adica le imparti la 18

| Loka a răspuns:

Se pune si purtarea

| xXxRaduxXx a răspuns:

Se pune si purtarea...aduni toate mediile si imparti la 18 sau cate ai (inclusiv purtarea o consideri ca pe o "materie").

| Memories a răspuns:

Se pune purtarea, daca nu s-ar pune iti imaginezi ce ar fi prin scoli

| Pandaaa a răspuns:

Aduni tot. si purtarea laughing adica 18 materii

| madalina188w a răspuns:

Nu, doar daca ai 8 nu mai iei alocatia sau ajutorul, sau daca iei mai mica de 8 nu te mai primeste la nicio scoala.asa ca fii cuminte pentru a pati asa ceva. funda am nevoie urgent

| Melly a răspuns:

Se pune si purtarewinking:* adica le imparti la 18winking