| AlissonPadalecki a întrebat:

Cand cineva iti zice "wazzup"....cum e cel mai corect sa ii raspunzi laughing?

Răspuns Câştigător
| Nero a răspuns:

I'm good nigga.Wut 'bout u?

7 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Ai febra sau ai stat prea mult in soare? laughing

| AlissonPadalecki explică (pentru Latinmoon):

Both laughing
Era faza ca m-a luat cineva asa si desi stiu ce inseamna, chiar nu stiam ce sa-i spun ca parca orice suna ciudat laughing

| Latinmoon a răspuns (pentru AlissonPadalecki):

Mda! laughing

| Byucc a răspuns:

The sky
sau
Ow *** the angels are falling again
(SPN fan much?)

| foreveryou a răspuns:

Wazzup, se scrie de fapt what's up si inseamna ce faci in limba engleza. Poti raspunde simplu bine, sau cu ce faci in momentul respectiv tongue

| AlissonPadalecki explică (pentru foreveryou):

Stiu cum se scrie, stiu ce inseamna.....intrebam pur si simplu...
Mi s-a parut ciudat sa-i raspund cu "Bine" ...meh happy
[Btw....nu sunt chiar atat de idioata]

| foreveryou a răspuns (pentru AlissonPadalecki):

Habar n-am, eu as fii raspuns ceva-n engleza laughing cam la fel ca Nero, daca nu stii o chestiuta d-asta marunta nu inseamna ca esti proastawinking, omul cat traieste invata dar daca tu te simti.