| Ardeuitecumarde a întrebat:

Când conectez cablul de date de la telefon în unitate ( Samsung s3370, nu îmi merge. Îmi apare această eroare:
http://i.imgur.com/NIp4G.png
Din câte știu îmi lipsește un program sau ceva în genu'. CD nu am primit.

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Incearca sa il conectezi la un alt slot usb, sau vezi daca iti trebuiesc drivere pentru a realeza conexiunea, iar daca trebuie, downloadeaza-le

| Ardeuitecumarde explică (pentru valentingb):

De unde să le downloadez? Și cum să îl conectez la un alt slot usb?

| valentingb a răspuns (pentru Ardeuitecumarde):

Probabil ai mai multe usb-uri la calculator, incearca-le pe toate.Iar driverele se gasesc pe site-ul producatorului.