| Stefii needs somebody to looooove. xD a întrebat:

Cand downloadez fonturi sa scriu pe messenger [ scrisuri laughing) ] cei din lista mea nu vad scrisul, ci vad Arial.
De ce?
Si, cum pot sa scimb asta?
[sper c-ati inteles, nu prea stiu cum sa explic]. happy

Răspuns Câştigător
| piktor a răspuns:

Pai daca ei nu au fontul cu care scrii tu s`ar putea sa nu il vadathinking
sau folosesc o alta versiune de mess laughing

2 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Bună.
Intră la Messenger, sus, Dai la Preferences şi apoi dai la Appearance.Selectezi scrisul cum doreşti şi il vede toată lumea.Nu mai trebuie să descarci de pe net.
Pa, pa.

| Nimic special a răspuns:

Pai apasa Shift + Ctrl+ P.> Apparance => Change Fonts & Colors.