| gina396 a întrebat:

Cand e vinerea neagra anul acesta?

Răspuns Câştigător
| Claudiu_5968 a răspuns:

In 23 noiembrie... iata si lista magazinelor care participa. http://www.electroreview.ro/lista-magazine-black-friday/

5 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

IDontKnow sincer cred ca`l doare undeva de solistu p**i.
Uite aci raspunu : vinerea neagra pica pe data de 30 Noiembrie 2012.
Vinerea neagra inseamna reduceri de pana la 70% 80% la telefoane electrocasnice chesti din astea(adica reduceri la magazinele eMAG si flanco, astea fiind mai importante).
Iti dai seaman sa-ti iei o tableta sau laptop asa ieftin asa ca nu pierde ziua aia! Bafta

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

IDontKnow sincer cred ca`l doare undeva de solistu p**i.
Uite aici raspunsu : vinerea neagra pica pe data de 30 Noiembrie 2012.
Vinerea neagra inseamna reduceri de pana la 70% 80% la telefoane, electrocasnice chesti din astea(adica reduceri la magazinele eMAG si flanco, astea fiind mai importante).
Iti dai seama sa-ti iei o tableta sau laptop asa ieftin, asa ca nu pierde ziua aia! Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| angelsanddemons a răspuns:

Pe 3 mai

| DizzuBizuu91 a răspuns:

Am vazut la stiri ca e vinerea cealalta pe 22 sau 29 nu mai stiu. Scuze big grin