| danyella12 a întrebat:

Cand faci sex.cum sa faci.sau ce sa faci ca sanii, asa para umpicutz mai mari.nu stiu mi`e teama sa zica ca ii am mici:-s...waiting ceva ideei?laughing skuzati`mi intrebarea

3 răspunsuri:
| RedGuy a răspuns:

DE CEEEEEE? DE CEEEEEE? De ce nu dau eu peste fete cu sanii mici, le ador.Si de cand conteaza ca ai sanii mici sau mari, doamne unde a ajuns lumea asta...parca toti suntem o mare turma si toti facem ce auzim ca a facut celalalt, nu conteaza daca ai sanii mici sau mari, multumeste-te cu tine cui nu ii place sanii tai atunci nu merita sa fie langa tine.Multe fete gandesc la fel, am sanii mici nu o sa ii placa i-a sa ma duc si sa bag "plastic" in ei...si dupa arata ingrozitor.

| Rockart a răspuns:

Cea mai stupidă întrebare pe ziua de azi. Nu ai cum, frate. Mulţumeşte-te cu ce ai. Dacă băiatul cu care o faci te iubeşte nu cred că-l interesează prea mult mărimea sânilor.

| ananyyo a răspuns:

Eu zic sa nu mai faci sex cu el daca il intereseaza doar aspectul fizic! parerea mea, bafta