| Lykee a întrebat:

Cand incepe sezonul 4 din Jurnalele unui vampir si sezonul 3 din Micutele Mincinoase?

Răspuns Câştigător
| Bayb a răspuns:

Sezonuul 4 din The Vampire Diaries apare tocmai in toamna. Si sez. 3 din Pretty Little Liars a aparut. Adica eu am vazut primele 3 episoade. Trebuie sa le cautii foarte mult daca nu astepti tot pana in toamna, pana vor aparea pe site'urile mai vizitate.

Funda? :d

1 răspuns:
| nastasevioleta a răspuns:

Sezonul 4 din Jurnalele Vampirilor apare tocmai in toamnasad.Iar sezonul 3 Micutele Mincinoase a aparut si apare o data pe saptamana.Eu ma uit pe vplay:d si merge foarte bine, desi am vazut ca mai multi de plang de site.:d