| ChuckNorris990 a întrebat:

Cand incepem scoala maine sau luni? Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Din nefericire, maine.
Wtf... s-a pus de 857694 ori intrebarea si daca il intrebai pe 'nea google sigur aflai. straight face

| Pricked a răspuns:

Ar trebui să ştie şi utilizatorii suspendaţi răspunsul; numai de căte ori s-a pus aceeaşi întrebare astăzi.
Se începe mâine.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Şcoala începe Miercuri 23.04.14!

"Cursuri – miercuri, 23 aprilie 2014 – vineri, 20 iunie 2014" - SURSA :
http://www.edumanager.ro/docs/ordin_structura_an_scolar_2013_2014.pdf

"MEN precizează că vacanţa de primăvară a elevilor din sistemul de învăţământ preuniversitar nu s-a prelungit, ci se desfăşoară în perioada 12 aprilie - 22 aprilie

Ministerul Educaţiei Naţionale precizează că vacanţa de primăvară pentru elevii din învăţământul preuniversitar se desfăşoară în perioada 12 aprilie - 22 aprilie, în conformitate cu Ordinul de ministru privind structura anului şcolar 2013-2014.
Cursurile urmează să se reia, în toată ţara, miercuri, 23 aprilie. Precizarea vine ca urmare a unei informaţii false, apărută pe un site şi preluată de mai multe surse.

BIROUL DE PRESĂ " - SURSA :
http://www.edu.ro/index.php/pressrel/21207

Toate cele bune.

| horansgang a răspuns:

Mâine, dear