| anonim_4396 a întrebat:

Cand intra alocatia pe card? Ma intereseaza la o banca BRD.

8 răspunsuri:
| gabimaris a răspuns:

Intre 10 si 14 ale lunii.

| elsa_9749 a răspuns:

Pe data de 20 sau 21.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anu asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe cine sa crezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gabimaris are dreptate...intre 10-14...si eu tot de la BRD am tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine e mai frumos, suntem in 15 si inca nu mi sa pus.tot la BRD, si altii s-a pus, stie cineva unde as putea sa ma adresez?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am la BRD dar nu mi-a intrat din septembrie. Din cate am auzit o sa-mi intre doar din martie, mie si tuturor celor care au implinit 18 ani anul trecut. Am facut cereri, dar ii doare undeva...:-s Putem sa asteptam dupa ei

| Bolblby a răspuns:

Mie stiam ca imi intra intre 17-19 ale lunii.