| Deliana1234 a întrebat:

Cand intru pe Magazin Play si vreau sa apas pe o aplicatie din ea imi apare,, Eroare. Este necesara autentificarea. Trebuie sa va conectati la Contul Google". Pe unde trebuie sa intru si ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Trebuie să îți faci un cont gogle după aia te autentifici cu el pe google play.
După aia poți descărca orice aplicație vrei.
Dacă nu ai cont, nu poți descărca nimic și dă eroare.

| alexhadarean a răspuns:

Intri la setari si la cloud si conturi acolo iti arata cont google, iti faci contul google dar sa fi atenta daca esti minora trebuie sa iti pui un an in care sa fi majora la data de nastere altfel nu te va lasa, dupa ce l'ai facut se sicronizeaza singur si poti intra in magazin play, distrctie frumoasa!