| iulikbomb a întrebat:

Cand ma inscriu la liceu trebuie sa fiu si eu neaparat? rasp urgent plss

6 răspunsuri:
| madalina19e a răspuns:

Pai cine face liceul tu sau alta persoana? cu siguranta prezenta ta este necesara acolo... LOGIC!

| SloOpY a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaa ca trebuie sa semnezi si uh

| andre3a92 a răspuns:

LOGIC! adica te inscrii u la liceu sau parintii tai?winking

| vanator a răspuns:

Nu e nevoie de prezenta ta numai decat pot sa mearga si parinti dar depinde de la liceu la liceu, mai bine mergi la liceul respectiv si intrebi si o sa te sfatuiasca ei...numai bine sall.

| iulikbomb explică:

Ma refer cand trebuie depus dosarul la liceul unde am fost repartizata

| EvilPandaLovesPunk a răspuns:

Eu asa stiu. trebuie sa fie elevul, parintii si dirigentele/diriginta. Nu cred ca se poate fara tine:-s