| Funditssa a întrebat:

Cand ma uit in oglinda vad o fata frumoasa love struck! Nu ma laud dar privind cu adevarat in oglinda chiar vad ac sunt extrem de frumoasa pronlema! e ca desi dupa parerea mea sunt foarte frumoasa si ma opresc baietii pe strada sa le dau id. ul... nimeni din clasa, etajul si scoala mea nu ma place!? De ce? Nu inteleg! Cei de la etaju nostru sunt inebuniti dupa o fata care mie mi se pare frumoasa dar niciii extraordinara! Pe mine de ce nu ma palc? Nu inteleg :* chiar vreau sa imi gasesc un prieten [ Daca e vreun baiat pe aici din gavana pitesti sa imi lase id ]! Toti vot + o fundita love struck

Răspuns Câştigător
| No a răspuns:

Sunt sigura ca esti o fata frumoasa si ca te privesti in oglinda des si sincer ( semeni cu mine laughing ).vad unele fete ( nu atat de dragutse ) care au prieten.si atunci imi zic : Dc? De ce cand eu is mai frumoasa nu se uita baietii la mine? sad Eu m-am gandit asa :
Baietii sunt pur si simplu speriati de fetele perfecte, frumoase, p ca nu stiu cum sa le abordeze. ceva de genul asta.nici eu nu stiu sigurr ce e in capul lor.Si la fetele " mai uratele ", baietii au mai mult curaj.Si oricum, nu e bine ca noi " fetele perfecte" sa fim cu nasul pe sus din cauza ca suntem frumoase. Naa. ideea e ca la momentul potrivit, baietii isi vor face curaj si vor intra cu tine in discutie si vor vrea sa fie cu o fata draguta ca tinewinking
P.S. Be yourself, be cool, be happy! happy Sigur vei gasi un baiat care te va iubi muult de tott :X

15 răspunsuri:
| Candice a răspuns:

Probabil pentru ca esti foarte modesta laughing Si desteapta... sper ca te-ai prins. Poate acea fata pe care toti baietii o considera mai frumoasa ca tine nu se omoara sa se laude pe TPU cu darurile de la natura happy

| LotusRadioactiv a răspuns:

Hmmm...din intrebarea ta reiese ca esti putin narcisista. Oamenii te plac pentru infatisarea ta, insa cei din scoala iti cunosc mai bine caracterul si probabil ca nu esti o persoana foarte agreabila. Incearca sa mai cobori putin nasul si sa fii mai modesta, de asemenea mereu vesela, naturala si buna cu ceilalti happy. Multa sanatate

| Aოтuu a răspuns:

Care e intrebarea?hee hee

| stefanya_5209 a răspuns:

Pai in primul rand draga mea. nu poti obliga pe cineva sa te placa. Poti sa fii cat de frumoasa.Dar poate celor din jur nu le place atitudinea ta.Sau. Poate mai sunt si invidiosi.winking

| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

@Funditssa,@ioana ce modeste sunteti!
@ioana Ai auzit de zicala `Nimeni nu`i perfect`? E adevarata! Baietii nu sunt asa prosti ca sa se uite la o fata infumurata si artagoasa chiar daca are 90-60-90.Si pe de alta parte poate unei pers ii pari frumoasa alteia foarte urata.Gusturile nu se discuta!

| User a răspuns:

E oglinda defecta laughing Si eu cand ma uit in oglinda vad un Fat-Frumos, ma rog, fosta, ca acum e cioburi...

| TeoPT a răspuns:

Îți lipsește modestia cu desăvârșire.
Crezi că băieții vor să audă zilnic cât de proști sunt, câte defecte au sau cât ești tu de superioară lor?

Eu cred că nici prietene n-ai, la cât de lăudăroasă ești. S-or fi săturat și ele să audă cât de urâte sunt comparativ cu tine.

Baftă

| nirvanacartof a răspuns:

Probabil pentru ca esti narcisistaaa?thinking
Mda si modesta...rolling on the floor

| Funditssa explică:

Faza e ca am multe prietene si nu ma laud tongue! Sunt o persoana careia ii place sa se imprieteneasca cu toti :X! Si de invatat invat bine!

| TeoPT a răspuns:

@Funditssa

Cunosc o fată exact ca tine, și nu am o părere bună despre genul ăsta de persoane, care se cred cele mai tari din parcare și vai, ele sunt populare.
Baftă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ Funditssa - "Faza e ca am multe prietene si nu ma laud"
Pai si ce pana mea faci laughing?
Bine fata. Tu esti flawless. Esti perfecta. Esti bomba bombelor. Steaua stelelor. Talentata talentatelor. Zeita zeitelor. Frumoasa frumoaselor. Perfecta perfectelor, cea mai tare din parcare, aceasta fiind goala.
Toti cei din jur, adica noi suntem niste ratati si nici la unghia degetului mic nu iti ajungem. I-auzi-l si pe ratatul ala, cica tu n-ai prietene. Ce idiot, nu? Cine e el, cum isi permite sa ii spuna unei fermecatoare ca tine asa ceva, nu?
I-auzi-o si pe cretina asta de Jelli, in ce hal te ironizeaza, de cat sarcasm da dovada si cum isi bate joc de tine, proasta! Cine se crede, distrusa naibii? Ea pe langa tine nu face nici cat coaja unei seminte de floarea soarelui aruncata in fata blocului, in timp ce savurai o barfa alaturi de colegele tale pitzy.
Acum, poate-mi dai si fundita aia, nu? Nu e corect, eu o merit crying

Pe naiba fata. Nici eu nu cred ce-am scris.
Cu drag, Jelli.

| No a răspuns:

Bahh, hubbabubba, eu nu sunt infumurata, eu sunt mai timida blushing laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ioana, poti sa fii si timid si increzut in acelasi timp.
Un bun exemplu sunt eu, dar o tin pentru mine.

| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

@ioana data viitoare cand incerci sa`mi scrii numele contului dă un copy şi un paste ca te faci de ras draga mea!hee heeSi exact cum a spus si Jelli poti fi timid si foarte infumurat, asa cum esti tuwinkingNimeni nu`i perfect! Narcisisto!