| SeteĐeSâng a întrebat:

Când mă uit pe profilul meu, nu ştiu de ce nu îmi apare poza, dar când mă uit la editare profil îmi apare. De ce?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu apare instantaneu, trebuie să aștepți un pic până ai să vezi la toate postările cât și la profil.
Eu văd că ai un joc de lumini!
Pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

Noi deja "te" vedem, stai liniştit/ă! Iar peste câteva ore-zile, poza ta va apărea şi pe profil.
Durează până se actualizează datele. Ai puţină răbdare!
Succes! Numai bine!

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Oaw. Incearca sa fii mai explicita! Ce profil? raised eyebrows. Sper ca data viitoare sa inteleg si eu ceva.

| DoarOana a răspuns:

Buna SeteĐeSâng,
Si mie mi s-a intamplat. Trebuie doar sa astepti cateva zile bune pana ce serverul iti proceseaza imaginea.
Pa, pa

| PinguinuL a răspuns:

Acum apare de exemplu :]
durează ceva pană apare după ce o pui happy