| anonim_4396 a întrebat:

Cand mai vine sfarsitul lumii? ca m-am saturat sal tot asteptwinking

5 răspunsuri:
| CandyTetris a răspuns:

Nu prea inteleg cum te afecteaza pe tine, sau pe oricine, sfarsitul lumii.Deocamdata cea mai apropiata estimare e decembrie 2012. Sfatul meu insa, nu-l mai astepta ca n-ai sa-l vezi, daca nu reusesti sa traiesti 2-3 sute de anihappy

| alish a răspuns:

laughing) Ce intrebare usoara! Cand mai vor cei de la publicitatelaughing! Mrgbatting eyelashes sa zicem ca luam intrebarea in serios. Sfarsitul lumii o sa vina cand o sa vrea Dumnezeu, nici ingerii din cer nu o sa stie[; x]

| Saturday a răspuns:

Pai daca vrei sa mori,du-te la un magazin si ia-ti o lama.Dar, mai bine traieste-ti viata ca e frumoasa, si din avatar pari o fata simpatica>big grin

| troller2103 a răspuns:

:]] intrebare pusa la adevar sau provocare! Nu e adv ca il astept

| JustOneGirl a răspuns:

Dc vrei sa vina sfarsitul lumii? traieste-ti viata! oricum nu o sa vina prea curand. poate dupa ce trece isteria asta... poate peste vreo 50 de ani (in alte tari mai dezvoltate) si peste 100 de ani la noi laughing. glm, nu o sa vina prea curandwinking