| user11080601008 a întrebat:

Cand merg sa fac poza de buletin este voie cu ochelari sau machiaj cat de cat natural? (iluminator putin, rimel, strugurel). Trebuie sa fac poza însă nu mai stiu exact care erau condițiile, am auzit ca depinde de persoana care face pozele de cele mai multe ori. Nu stiu daca am ales categoria corect happy

Răspuns Câştigător
| AnotherGirl a răspuns:

Machiată natural nu vad de ce nu te-ar lăsa. Eu am folosit puțin bb cream, un rimel, un gel pentru sprâncene. Mă gândesc că nu ar fi ok cu machiaj dramatic, care te facr de nerecunoscut. Pe mine nu m-au lăsat să port ochelarii. sad

2 răspunsuri:
| ionur a răspuns:

Este doar o poza de buletin.

| D2v5m7 a răspuns:

Poți purta un machiaj natural care nu îți influentează trăsăturile fetei.
Ochelarii va trebui sa ii dai jos cât timp îți face poza.