| 1Me9 a întrebat:

Cand nu-ti convine ca cineva a facut sex sau a avut anumite relatii cu iubita ta, esti gelos sau invidios pe acea persoana cu care iubita ta a facut ceva?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se considera iubita pentru mine nici o femeie, riscurile sant mari sa ma tradeze si sa ma impuste cand nu ma astept (sa ma mafieze ma refer) Am invatat in viata ca un om destept care vrea sa fie linistit traieste singur fara stres si preocupari - asa ca aia cu trecutul ei sa si-l tina pentru unu care nu tine cont de asa ceva, multi accepta sa stea cu prostituate care se lasa de meserie.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca iubesti persoana respectiva, o accepti asa cum este, cu trecutul pe care il are,
important este sa nu te insele, cand este cu tine!

| Andreeush a răspuns:

Atâta timp cât nu te înșeală și respectă relația voastră nu ar trebui să conteze, până la urmă ține de trecutul ei.

| Ineys a răspuns:

E vorba ca te gandesti in sinea ta ca poate fostii ei au fost mai buni decat tine si ea tot se gandeste la ei in secret. Altceva nu vad.

| Nume6 a răspuns:

Îţi iei o iubita sau o călugăriţă? happy Trecutul nu mai conteaza, conteaza prezentul si faptul ca ea să nu te înșele pe parcursul relaţiei care speri ca o să dureze o viaţă.

| 1Me9 explică (pentru Nume6):

Eu am avut o intrebare, tu ai raspuns la alta, vreau doar sa vad cum gandesc unii.e vorba de gelozie sau invidie

| Nume6 a răspuns (pentru 1Me9):

Tocmai ţi-am răspuns!